Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (2022)


RE: Nowenna Pompejańska - cynamonowa - Thu, 23 Kwietnia 2015

ja odmawiałam ta Nowennę kilka razy w różnych intencjach, tylko raz zostałam wysłuchana powiedzmy tak jak chciałam, ale pomimo tego ze nie zostałam wysłuchana np ostatnio, wiele miałam cudów, małych łask każdego dnia podczas odmawianie nowenny i za nie dziękuje, nowenna pompejańska wogóle uzależnia jak skończy, to jest tak dziwnie że juz się skończyło i wtedy brakuje różańca.

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Thu, 23 Kwietnia 2015

martyna trzymam kciuki za Twój wynik Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (1)

Mi też najgorzej jest się zabrać .. tzn zacząć modlitwę później jest ok .. chociaż ja dopiero dzisiaj 3 dzień Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (2) i też sobie dzielę bo wolę mówić z serca a podzielić sobie niż wszystko na raz byle jak Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (3)

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Thu, 23 Kwietnia 2015

Kamila dziękuję Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (4) Właśnie wymodliłam sobie styczeń Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (5)

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Thu, 23 Kwietnia 2015

Tak bardzo mocno Ci gratuluję .. rewelacja .. mocno trzymam kciuki :*

Może i mi Matka Boska za jakiś czas pomoże Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (6)

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Thu, 23 Kwietnia 2015

Pomodlę się za Ciebie Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (7)

(Video) NOWENNA POMPEJAŃSKA - instrukcja obsługi [PL\ENG]

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Thu, 23 Kwietnia 2015

ja o Tobie też będę wspominać w modlitwie Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (8)

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Thu, 23 Kwietnia 2015

Dziękuję Kamila Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (9)

RE: Nowenna Pompejańska - joannakarolina - Sat, 25 Kwietnia 2015

Dziewczyny macie rację ta modlitwa uzależniaNowenna Pompejańska - Wersja do druku (10)Ja swoja skończyłam na początku kwietnia -prosiłam o zdrowe i żywe dziecko i mam nadzieję. Wiem że wszystko zależy od Boga-ale jeśli mam być mi dane to Bóg wysłucha mojej prośby za wstawiennictwem Maryi. Teraz modlę się o miłosierdzie dla mojego wujka, który umarł w Wielką Sobotę br.

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Sat, 25 Kwietnia 2015

Joannokarolino przykro mi z powodu Twojego wujka Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (11) moja babcia umarła w Wielki Piątek rok temu Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (12)
Mam nadzieję że o to co prosisz Boga, wysłucha Ciebie Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (13)

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Sun, 26 Kwietnia 2015

Dzisiaj 6 dzień mojej modlitwy, dziele sobie ją na 3 części czasami na 2 bo przy innych obowiązkach jest trochę ciężko, a staram sobie jakoś dzień zapełniać żeby nie siedzieć w domu bez czynnie bo wtedy siadam w cichym pokoju, patrze w sufit i płacze .. ale jestem trochę załamana jak ją odmawiam .. czasem zapomnę np po modlitwie błagalnej dodać "Królowo Różańca Świętego .." albo powiem intencję i od razu ojcze nasz zamiast powiedzieć tajemnice Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (14)

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Sun, 26 Kwietnia 2015

Kamila ja myślę, że Matce Bożej nie chodzi o to, by postępować krok po kroku jak w ''instrukcji" ale raczej o to by modlić się z wiarą, ufnością i codziennie te 15 dziesiątek, ja czasami też się pomylę, ale myślę, że Matka Boska wybaczy Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (15)
Nie martw się tylko odmawiaj dalej Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (16)

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Sun, 26 Kwietnia 2015

Tylko że ja czasem jak odmawiam to myślami jestem gdzie indziej np analizuję cały pobyt w szpitalu czy wspominam małego itd ..

(Video) Jak diabeł działa podczas nowenny pompejańskiej, różańca i modlitwy? Jak do tego podejść? ks. Teodor

RE: Nowenna Pompejańska - martyna29 - Thu, 30 Kwietnia 2015

Missy po to tutaj jesteśmy żeby słuchać, mnie też dobrze robi jak się Wam wygadam, bo tutaj w realu nie mam do kogo za bardzo.

RE: Nowenna Pompejańska - PiBi - Thu, 30 Kwietnia 2015
(Thu, 30 Kwietnia 2015, 11:45:24)martyna29 napisał(a): Missy po to tutaj jesteśmy żeby słuchać,
tak, generalnie - tak, ale - to jest forum poronieniowe i niepisana umowa mówi, że w dziale zatytułowanym "Poronienie" nie piszemy o żyjących dzieciach. W żadnym kontekście, wystrzegamy się tego najbardziej, jak tylko można. Nie dlatego, że Admin tudzież moderatorzy tak sobie wymyślili, ale z szacunku do kobiet, które przeżywają traumę utraty dziecka.
Właściwie w żadnym wątku i temacie na tym forum nie piszemy o żywych, URODZONYCH, dzieciach.RE: Nowenna Pompejańska - missy83 - Thu, 30 Kwietnia 2015

No w sumie tak PiBi, masz racje. Trochę człowiek pożyje na forum i już rozumie, że czasem spontan może kogoś zranić...

....dlatego wcześniejszego posta #38 usunęłam. Napisanego powyżej ostatniego martyna29 , a pisałam o tym,że " nie mogę teraz podzielić się świadectwem jeszcze, bo aktualnie @ ... i że wciąż będą starania. Jednak nowennę odmówię w innej intencji (mojego żywego, wcześniej urodzonego dziecka; i się rozpisałam o synie...bo chciałam się przy okazji wygadać.) Dlatego usunęłam post,bo nie dało się edytować.

WIADOMO, staramy się o ciąże, o przyszłe dzieci i tematy głównie o tym mają być.
Dziękuję za monitoring i przypomnienie.

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Wed, 13 Maja 2015

Ja dzisiaj już mam 23 dzień modlitwy .. i wcale nie jest tak ciężko jakby się wydawało Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (17) I nie wiem czy to zasługa modlitwy i Matki Boskiej ale nie zapeszając na razie idzie w dobrą stronę i mam nadzieję że mi szybko pomoże i da mi to o co proszę ..

RE: Nowenna Pompejańska - Patrycja_p - Thu, 14 Maja 2015

Tak, ja w niedzielę kończę ostatni dzień pierwszej części, czyli dziś mam 24 dzień. No tak, bo my z Kamilią tylko o 1 dzień mamy różnicy ;-). Fakt, nie jest tak ciężko, a nawet weszło w krew. Bardzo mocno wierzę, że i mi pomoże.

RE: Nowenna Pompejańska - kamilaS03 - Sun, 14 Czerwca 2015

Ja skończyłam wczoraj Nowennę .. mimo że wierze że mi pomoże to raczej nie nastawiam się na szybki cud ..

(Video) 101-letnia s. Walentyna zachęca do nowenny pompejańskiej. Co ona daje?

RE: Nowenna Pompejańska - missy83 - Sun, 14 Czerwca 2015

prędzej czy nie, ale ważne,by nastąpił . (!)

Ja za to,..nie mogę się wziąć za nowennę... :-(

miałam odmawiać w innej intencji, niż w intencji o zdrową ciążę,ale przerwałam... wygrał smutek i żal, niestety... ale wierzę, że w końcu się zaprę i odmówię nowennę/nowenny w tych intencjach....

człowiek czasem jest naprawdę słaby psychicznie, nawet za słabym,by przedstawić te żale Bogu..Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (18)

RE: Nowenna Pompejańska - joannakarolina - Wed, 27 Lipca 2016

Modliłam się odmawiając nowennę. Wierzyłam. Dziś mój wymodlony cud ma 5 miesięcy. Każdego dnia dziękuje Maryi za wysłuchaną modlitwę. Jeżeli dziewczyny wierzycie to warto spróbować.

RE: Nowenna Pompejańska - jum - Thu, 28 Lipca 2016

Ja również modliłam się Nowenną Pompejańską przed zajściem w ciążę. Po zakończeniu bardzo szybko byłam w ciąży. Mój syn urodził się zdrowy i ma 4 miesiące. Teściowie odmawiali też Nowennę w intencji mojego dobrego porodu i poród zaczął się kilka godzin po tym jak zakończyli Nowennę, kilka dni po terminie. Matka Boża była nieustępliwa Nowenna Pompejańska - Wersja do druku (19)

RE: Nowenna Pompejańska - meath74 - Thu, 01 Września 2016

zgadzam sie w 100%, ze Nowenna Pompejanska jest nie do odparcia!!!
modle sie Nowenna ponad 2 lata w roznych intencjach i predzej czy pozniej zostaly wysluchane, sprawy sie poukladaly, a dodatkowo dostalam wiele lask, o ktore nawet nie prosilam.
Bardzo polecam wszystkim Rozaniec i Nowenne, bo Matka Boza nas wszystkich kocha i otacza swoja matczyna opieka. Ona wie najlepiej czego nam potrzeba i da nam to, a nawet wiecej.
a jesli jakas prosba nie zostanie do kocca wysluchana, to tylko dlatego, ze nasza Matka wma dla cos lepszego!

(Video) Nowenna Pompejańska - I część "błagalna" ( 1 - 27 dzień )

ja wymodlilam Nowenna dzieciatko dla mnie i meza. Matka Boska wysluchala mojej prosby, ale tym razem wola Boza byla inna i poronilam. ale niedawno modlilam sie jeszcze raz w tej samej intencji i wierze, ze zostane wysluchana!

co wiecej, w marcu odmowilam Nowenne o poczecie dziecka za moja przyjaciolke i miesiac pozniej oglosila mi, ze spodziewa sie dziecka!!!

zajrzyjcie na te strone, wszystko o Nowennie plus swiadectwa ludzi. przeczytajcie sami, jaka cudowna moc ma ta wspaniala Modlitwa!
http://pompejanska.rosemaria.pl/

RE: Nowenna Pompejańska - agnieszka1988 - Tue, 31 Stycznia 2017

Jest to modlitwa która naprawdę pomaga, bardzo mocno wierze ze dzięki niej mam śliczna, zdrowa córeczkę. Zawsze byłam praktykującą katoliczką, ale po 4 stratach coś we mnie pękło i miałam wielki żal do Boga, kiedy zaszłam w ciążę piąty raz zaczęłam myśleć że będę miała dziecko tylko wtedy jeśli Bóg tego zechce. W intencji mojej córeczki Nowenne odmówiłam nie tylko ja, ale również kilka innych osób, moja mama aż 3 razy i dziś mogę się cieszyć moim Maleństwem, a ciaza była bardzo trudna, ale cały czas mocno wierzyłam w opiekę Matki Boskiej i dziś wiem że Ona cały czas czuwa nad moją córeczką. Naprawdę warto zaufać Maryji i powierzyć jej nasze cierpienie i nadzieje. W trakcie odmawiania Nowenny miałam dowód na opiekę Matki Boskiej, w ciąży brałam bardzo dużo leków, ważna była przy nich regularność, pilnowanie godzin (brałam dość duże dawki sterydów), któregoś dnia po prostu zasnęłam bez tabletek i wtedy przyśniła mi się Maryja, nie pamiętam tego snu ale obudziłam się z pewnością że była to Matka Boska i myślą że muszę wziąć tabletki. Ktoś może pomyśleć że to przypadek ale ja wiem że tak nie jest.

RE: Nowenna Pompejańska - Simil - Fri, 10 Maja 2019

Nowenna Pompejańska jest niezwykła. Wiele dzięki niej wyprosiłem łask. Osoby które się wahają czy rozpocząć NP polecam niezwykłe świadectwa np. tutajhttps://nowennapompejanska.info/swiadectwa-nowenny-pompejanskiej/[url=https://nowennapompejanska.info/swiadectwa-nowenny-pompejanskiej/][/url]

RE: Nowenna Pompejańska - annofmary - Thu, 31 Października 2019

Bardzo polecam. Ponoć jak się rozpocznie 1 listopada to kończy się część dziękczynną 24 grudnia... budzi to potrzebę u niektórych: )

Odmawiamy część radosną różańca, jeśli nie wiesz jak to zrobić, zerknij na: Po skończeniu odmawiamy modlitwę: „Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim pomocy Twej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony.. Jeśli mamy czas, możemy od razu, jeśli nie, to później, ale ważne jest, aby tego samego dnia odmówić w ten sam sposób kolejne części różańca (bolesną i chwalebną) .. W skrócie, przez pierwsze 27 dni odmawiamy: Znak krzyża Wymieniamy intencję „Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego” .. „ Królowo Różańca świętego – módl się za nami” (3x) Znak krzyża W ten sposób odmawiamy część radosną , bolesną , chwalebną i opcjonalnie światła .. Odmawiamy część radosną różańca, jeśli nie wiesz jak to zrobić, zerknij na: Po skończeniu odmawiamy modlitwę: „Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości?. Wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni tak jak ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.. Jeśli mamy czas, możemy od razu, jeśli nie, to później, ale ważne jest, aby tego samego dnia odmówić w ten sam sposób kolejne części różańca (bolesną i chwalebną) .. W skrócie, przez kolejne 27 dni odmawiamy: Znak krzyża Wymieniamy intencję „Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego” .. „ Królowo Różańca świętego – módl się za nami” (3x) Znak krzyża W ten sposób odmawiamy część radosną , bolesną , chwalebną i opcjonalnie światła .

Jest to modlitwa oparta na różańcu, którą napisał bł.. Jeśli nie wiesz, na czym polega modlitwa na różańcu, nie martw się!. W przypadku nowenny pompejańskiej modlimy się tak, jak poleciła to Maryja.. Przez pierwsze 27 dni nowenny pompejańskiej odmawiamy 15 tajemnic różańca, dodając modlitwę błagalną .. Pod Twoją obronę… Modlitwę błagalną nowenny pompejańskiej (przez pierwsze 27 dni nowenny pompejańskiej) ALBO Modlitwę dziękczynną nowenny pompejańskiej (przez ostatnie 27 dni nowenny pompejańskiej).. A oto modlitwa błagalna i modlitwa dziękczynna nowenny pompejańskiej:

Jej historię opisał Bartolo Longo, który stał się propagatorem nowenny, związanej z wybudowanym przez niego Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach, 26 km od Neapolu.. Przez rozpoczęciem trzech części różańca mówimy "Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego" i dodajemy na samym początku swoją intencję.. Przez 27 dni odmawiamy część błagalną Nowenny Pompejańskiej i codziennie, po ukończeniu trzech części różańca odmawiamy modlitwę: "Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich z Różańcem Twoim pomocy Twej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony.. Wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszlaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali.. Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała: "Za każdym razem gdy chcesz uzyskać" ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw trzy nowenny dziękczynne".. Chciałabym podzielić się tym co dokonało się ostatnio w moim życiu podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.. W trakcie odmawiania Nowenny miałam sen, że na stronie głównej Waszej strony pojawił się artykuł dotyczący Nowenny Pompejańskiej i myślę, że to znak aby o niej napisać... Pragnę serdecznie polecić ją tym, którzy już po ludzku nie mają siły i potrzebują poruszyć całe Niebo aby doznać ratunku.. Jest wiele stron w internecie, na których dowiemy się jak odmawiać tę modlitwę, która trwa 54 dni.. Tak bardzo bałam się życia... Nieważne ile sukcesów się pojawiało, nieważne ile kierunków ukończyłam.. Teraz już wiem, że Jezus nie patrzy na mnie oczami ludzkimi, On mnie nie oskarża.. Kto mógł pomyśleć, że stary obraz kupiony za trzy franki i przywieziony na wozie z obornikiem wybrała Opatrzność na środek zbawienia dla tak wielu ludzi?. We wspomnieniach Bartolo pisał: "Kto mógł wówczas pomyśleć, że stary obraz kupiony za trzy franki i przywieziony na wozie z obornikiem wybrała Opatrzność na środek zbawienia dla tak wielu ludzi?".. Na fotografii, która została wykonana po upływie dziesięciu lat od opuszczenia sekty, widzimy dojrzałego mężczyznę, który łagodnie patrzy w dal przez binokle i delikatnie się uśmiecha - choć trudno być pewnym, bo broda i wąsy zasłaniają dolną część twarzy.. Kiedy zaczęły pojawiać się złośliwe plotki na temat ich przyjaźni, za radą papieża Leona XIII postanowili się pobrać, ale z zamiarem życia w czystej miłości.

Nowenna pompejańska zwana jest nowenną nie do odparcia z tego powodu, ponieważ Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto będzie modlić się na różańcu przez 54 dni, ten otrzyma łaskę, o którą prosi.. Bartolo Longo, który z Bożą pomocą wybudował świątynię i Nową Pompeję.. Bartolo Longo sprowadził do Pompei obraz z wizerunkiem Maryi Różańcowej, który nazwał:. Uzdrowienie nie przyszło jednak natychmiast, lecz dokonało się w swoim czasie.. Znany jest fakt ukazania się Matki Bożej nieuleczalnie chorej Fortunatynie Agrelli z Neapolu (lat 21), do której powiedziała: „Za każdym razem gdy chcesz uzyskać” ode mnie jakaś łaskę, odpraw na mają cześć trzy nowenny błagalne, odmawiając 15 tajemnic mojego różańca, a potem odpraw trzy nowenny dziękczynne”.. Jak odmawiać. Ważne : Nowennę pompejańską może ofiarować tylko w jednej intencji.. Ten Różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca Świętego.. Przez 27 dni odmawiamy część błagalną nowenny Pompejańskiej i codziennie, po ukończeniu każdej części różańca, odmawiamy następującą modlitwę:. Przez pozostałe 27 dni odmawiamy część dziękczynną nowenny Pompejańskiej i codziennie, po ukończeniu każdej z trzech części różańca, odmawiamy następującą modlitwę:. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża.. W Internecie znajdziecie dziesiątki świadectw, które potwierdzają ogromna moc tej modlitwy, ale też i takie , które ukazują, że nie jest to łatwe wyzwanie, że zewsząd dopadają nas trudności, a to z reguły oznacza, że zmagamy się z czymś naprawdę cennym; zacytuję jedno napotkane anonimowe świadectwo z 2012 roku :. Sama dwukrotnie odmawiałam nowennę pompejańską i potwierdzam, że nie jest to łatwe wyzwanie, ale tak jak wspomniał ks.. Pamiętajmy, że „ta recepta na łaski, choć wydaje się stosunkowo prosta, wymaga uporządkowania swojego życia na nowo, tak, by znalazł się w nim stały czas na modlitwę różańcową.

Obraz był bardzo zniszczony i nie miał walorów artystycznych, ale za to szybko okazało się, że modlitwy u stóp Matki Bożej Pompejańskiej przynoszą wiele łask.. I właśnie do wizyty w Pompejach odwołał się szef pani Lidii, mówiąc, że skoro będzie w sanktuarium Matki Bożej Różańcowej, to oznacza, że Maryja ma dla niej jakieś szczególne zadanie.. Szybko przekonała się, że dzięki tej modlitwie otrzymuje wiele łask, więc gdy pan Kopeć zaproponował, aby na święto Matki Bożej Różańcowej powołać w Skoczowie apostolstwo Nowenny Pompejańskiej, z przekonaniem zwróciła się do swoich znajomych.. – To było niesamowite, że po tych 54 dniach odmawiania „nowenny nie do odparcia” otrzymaliśmy liczne łaski, o które modlący się prosili – wspomina pani Lidia.. – Otrzymał tę łaskę, mimo że moja modlitwa często odmawiana w drodze do pracy, w samochodzie nie zawsze była staranna, a wręcz przeciwnie – zdarzało się, że odmówiłam Różaniec niechlujnie i bez skupienia, ale Matka Boża i tak jej wysłuchała – dodaje pani Lidia.. Kto doświadczył łask, zwraca się z ufnością po raz kolejny do Matki Bożej, tak jak pani Anna, młoda matka, której lekarze ze względu na chorobę dawali tylko dziesięć procent szans na donoszenie ciąży i urodzenie żywego dziecka.

Videos

1. Modlitwa dziękczynna Nowenna Pompejańska
(Teobańkologia)
2. "Nawrócenie portfela" 23.05 sobota 20:30 Różaniec i modlitwa z Wenantym Katarzyńcem finanse a Bóg
(Teobańkologia)
3. Modlitwa błagalna - nowenna pompejańska
(Teobańkologia)
4. Ile intencji można mieć w nowennie pompejańskiej? (3)
(rosemaria)
5. TRZY MODLITWY O WIELKIEJ MOCY
(VoxDominiPl)
6. Wielka nowenna Pompejańska Zachęta ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego Fragment transmisji na żywo
(Teobańkologia)

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Clemencia Bogisich Ret

Last Updated: 05/21/2022

Views: 5799

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 95% of readers found this page helpful

Author information

Name: Clemencia Bogisich Ret

Birthday: 2001-07-17

Address: Suite 794 53887 Geri Spring, West Cristentown, KY 54855

Phone: +5934435460663

Job: Central Hospitality Director

Hobby: Yoga, Electronics, Rafting, Lockpicking, Inline skating, Puzzles, scrapbook

Introduction: My name is Clemencia Bogisich Ret, I am a super, outstanding, graceful, friendly, vast, comfortable, agreeable person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.